Preflex logoPreflex

 

team

Achter Preflex huist een sterk team van gepassioneerde mensen met een uniforme missie en visie. Elke dag zetten zij zich in om de Preflex voorbedrade buis nog sterker in de markt te zetten en de installateur een maximaal comfort te bieden.

Frank Kerkhofs

General manager

frank@preflex.com

+32 (0)054 34 46 64

Koen Huyghe

Group finance director

koen@preflex.com

+32 (0)54 31 87 41

Steven Beerens

Site manager plant Ninove

steven@preflex.com

+32 (0)54 31 87 47

 

Kristof Daemen

Operations manager

kristof@preflex.com

+32 (0)476050767


Steven Van Den Rijse

Quality manager

steven.vdr@preflex.com

+32 (0)478204498


Inge Leus

Internal sales

inge@preflex.com

+32 (0)54 34 46 64


Karolien Mille

Internal sales

karolien@preflex.com

+32 (0)54 31 87 40


Kris Desmet

Field sales manager België
 

kris@preflex.com

+32 (0)497 28 73 27

Yves Luyten

Account manager België
Limburg, Antwerpen, Brussel, Waals-Brabant, Wallonië

yves@preflex.com

+32 (0)473 18 44 95


Nico Peirs

Account manager België
Oost -en West-Vlaanderen, Vlaams-Brabant, Antwerpen,

nico@preflex.com

+32 (0)471802376


Kees Tinke

Account manager Midden-Zuid Nederland

kees@preflex.com

+31 615 18 89 63


Derk Tap

Account manager Noord-Oost Nederland

derk@preflex.com

+31 630 22 23 20

contacteer Ons

Heb je nog vragen? Aarzel dan niet om ons te contacteren?

Contacteer ons

Preflex viert zijn 25ste verjaardag

Preflex bestaat 25 jaar en dat werd gevierd met een feestje voor alle medewerkers

Lees meer Alle blogberichten

FAQ

Bekijk snel ons antwoord op veelgestelde vragen.

Veelgestelde vragen